By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Kvalitný mäkký silikónový TPU obal na Apple iPhone 11 Modrý koník
  • Novinka
  • Vypredané
      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny
      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny
      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny
      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny

      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny

      Hodnotenie (0)
      7,90 €
      Vrátane dane
      Vypredané
      Typ: Ochranné sklo
      Prevedenie: Čierny,

      Kód: PTXXM90524
      EAN: 5903396000058

      Množstvo:
      100% secure payments
      Napíšte svoju recenziu

      EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

      • Ak nebudete spokojny zo zakúpeným tovarom, vymeníme vám ho alebo vrátime späť peniaze.Ak nebudete spokojny zo zakúpeným tovarom, vymeníme vám ho alebo vrátime späť peniaze.
      • DOPRAVA ZDARMA od 50,- €. Vaše objednávky doručíme do všetkých krajín Europskej unieDOPRAVA ZDARMA od 50,- €. Vaše objednávky doručíme do všetkých krajín Europskej unie
      • PRIJÍMAME KARTY Visa, MasterCard a American Express. Ponúkame možnosť platiť s bezpečnými platobnýPRIJÍMAME KARTY Visa, MasterCard a American Express. Ponúkame možnosť platiť s bezpečnými platobný
      Dokonale priehľadné celé lepené tvrdené sklo s elastickým rámom. Pokrýva tiež zaoblené hrany telefónu; Celý povrch lepidla umožňuje dokonalé priľnutie k obrazovke a vytvorenie homogénneho povrchu. Tvrdené sklo predlžuje životnosť obrazovky prístroja - chráni ho pred pádom alebo prasknutím. Poskytuje dokonalú čistotu. Zariadenie si zachováva úplné dotykové funkcie. Chránič je vyrobený z dvoch materiálov - povrch pokrývajúci obrazovku prístroja je vyrobený z tvrdeného skla. Sklo je obklopené pružným plastovým rámom, ktorý chráni zaoblené hrany. Tvrdené sklo má celý lepený povrch, vďaka ktorému sa dokonale hodí k obrazovke. Inštalácia je jednoduchá - súčasťou balenia sú aj samolepky. Produkt je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach. Vlastnosti: Lepidlo: Po celej ploche Hrúbka: 0,2 mm Materiál: Pružný rám + sklo Úroveň ochrany: Veľmi vysoká Vzhľad: Farebné prvky kompatibilné s modelom telefónu
      PTXXM90524

      Tabuľka dát

      Typ
      Ochranné sklo
      Farby
      Čierny

      Špecifické referencie

      ean13
      5903396000058

      Momentálne žiadne recenzie zákazníkov.

      Napíšte svoju recenziu
      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny

      Mohlo by vás zaujať aj

      Produkty v rovnakej kategórii: 16

      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny

      5D Full Glue na XIAOMI Mi 9 Ochranné sklo Čierny

      7,90 €
      Vrátane dane